Trwa ładowanie strony

Rejony pracy socjalnej

 L.p. Pracownik socjalny Teren miejski

 
Teren wiejski
1 Małgorzata Hajek Jackowska Jeżewskiego                                    Dębowa
Górna                                               Topolowa
Klonowa                                           Lipowa
Browarna                                         Sienkiewicza
Konopnickiej                                   Krasińskiego
Mickiewicza                                    Słowackiego
Dr Sędka                                          Jasionka
Przemysłowa                                  Wł. Reymonta
Kolejowa
Cicha 

Spokojna                                          Nowa
M. Reja                                             Słodowa
Klasztorna                                        Zamoście
Wilanowska                                  Spółdzielcza
Osiedlowa                                       Kadłubka
Wspólna                                          Brzeźnica
Konarskiego
Gozna
Mnichów






 
2


 
Ewa Skrzypiec Przypkowskiego (za wyjątkiem bloku nr 68)
Bajkowa
Jaśminowa
Kwiatowa
Słowiańska
Wesoła
Partyzantów
Św. Barbary
Piastowska
Torowa                  
Książe Skroniów
Skroniów
Mały Prząsław
Łączyn
Piaski



 
3 Agnieszka Krawczyk Mieszka I  (Za wyjątkiem bloku nr 14)
 
Wolica
Wygoda
Brus
4


 
Karina Trznadel Pińczowska
Krzywa
Kilińskiego
Cmentarna 
Zielona
Osiedle Górki Grabowskie
Ogrodowa
Rakowska
Brzozowa
Polna
Jana Pawła II
Łysaków I
Łysaków II
Łysaków III
Ludwinów
Zagaje
Węgleniec 
Sudół



 
5







 
Monika Osińska Daszyńskiego Podchojny
Lasków
6 Marta Klich                                                                                                       11 Listopada
Kacpra Niemirskiego
Sportowa
Krótka
Prosta
Gądzio-Kosa
Strażacka
Prosta (dawniej dr Kwarty)
Kościelna
Małogoska
Okrężna
Parkowa
Spacerowa
Brynica
Cierno Zaszosie
Przysów
Prząsław



 
7 Danuta Musiał A. Krajowej
Blokowa
Okrzei
Ignacówka
Podlaszcze
Wilanów
8 Katarzyna Jarek Pl.T.Kościuszki
Duh Imbora
Walerona
Sadowa
Słoneczna
Kopernika
Żeromskiego
Murawiec
Wiosenna
Wiejska
Kielecka
Potok Mały
Borów
Diament

 
9

 
Beata Łoboda 3 Maja



 
10 Barbara Bulikowska-Leksa Głowackiego
Kurka Halnego
Artymiaka
Piłsudskiego
Szansa
Karczewskiego
Sobieskiego
Bat.Chłopskich
B. Krzywoustego
Dojazd
Warsztatowa
Dygasińskiego


 
Czarnocice
Niebyła
Kulczyzna
Raków
Cegła
Kopaniny
Chwaścice
Lścin
Wólka
Jasionna
Potok Wielki


 
11 Małgorzata Nawrot Zespół Pracy Socjalnej oraz
Chrobrego
Mieszka I 14
Borki
12 Beata Mikołajska Zespół Pracy Socjalnej oraz                                              obsługa Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Gminie Jędrzejów  
13 Barbara Szałas Zespół Pracy Socjalnej oraz
Dmowskiego
Przypkowskiego 68
Chorzewa
14 Małgorzata Kowalska usługi specjalistyczne